اخبار اسلایدی
بازدید مدیر شبکه بهداشت - درمان بویین زهرا از پروژه های در حال ساخت احداث طرح تحول نظام سلامت
دکتر آرش خوشنویس زاده مدیر شبکه بهداشت - درمان شهرستان بویین زهرا در روز پنج شنبه پنجم مرداد 96 از پروژه‌ های در دست احداث مراکز خدمات جامع سلامت شاهین تپه و شهرستانک بازدید کرد.
در این بازدید متولی سلامت بویین زهرا با حضور در این مناطق از نزدیک در جریان جزئیات روند کار و امور اجرایی آن قرار گرفت و ضمن تقدیر از مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی قزوین و تلاش کارشناسان ستادی در این پروژه، از روند اجرای کار ابراز رضایت کرد.
وی با تاکید بر انجام با کیفیت و مطلوب پروژه ها اظهار امیدواری کرد که با بهره برداری از این  پروژه ها‌ دسترسی مردم شریف این مناطق به خدمات بهداشتی - درمانی آسان ‌تر و سریع ‌تر خواهد بود.
لازم به ذکر است با توجه به فرسودگی ساختمان قبلی مرکز شاهین تپه و با تایید دفتر فنی داشگاه نسبت به تخریب آن اقدام و در حال حاضر ساختمان جدید با هزینه های استانی و نظارت شبکه در حال اجرا می باشد. و همچنین با توجه به افزایش جمعیت و نیاز مردم منطقه شهرستانک به خدمات بهداشتی درمانی و اعلام همکاری خیر در این خصوص نسبت به احداث ساختمان مرکز اقدام و هزینه های آن با مشارکت دانشگاه و خیر تامین می گردد.  
گفتنی است همچنین در حاشیه این بازدید مدیر شبکه با حضور در مرکز موقت شاهین تپه با دکتر پریسا آقا محمدی مسئول مرکز دیدار و گفتگو کرد و در جریان ارائه خدمات به مراجعان قرار گرفت.
یادآور می شود این بازدید با همراهی مهندس حبیبالله علیمحمدی، مهندس هادی رمضانی، مهدی رحیم خانی و علی اکبر فلاح سیفی به ترتیب کارشناس مسئول واحد گسترش، مسئول دفتر فنی، مسئول امور عمومی و مسئول روابط عمومی شبکه انجام گرفت.